De VVD afdelingen  in Groningen

De VVD Kamercentrale Groningen kent 18 afdelingen. De gebiedsgrens valt geheel samen met de grens van de provincie Groningen
De volgende afdelingen vallen onder de Kamercentrale Groningen:

1.   Appingedam, secr. De heer S. van Keijzerswaard

svankeijzerswaard@gmail.com

2.   Bedum, secr. De heer C. Westerdijk

info@mkbverzekeringen.nl

3.   Delfzijl, secr. Mevrouw W. Snijder 

w.snijder30@gmail.com

4.   De Marne, secr. Mevrouw J. Jonas-Dalhuizen 

m.jonas4@kpnplanet.nl

5.   Eemsmond, secr. Mevrouw W. Westerdijk-Wildeboer 

willy_westerdijk@online.nl

6.   Loppersum, secr. Mevrouw O. Hartman-Togtema

ohartman@uni-one.nl

7.   Slochteren, secr. De heer E. Offereins 

evertjk@gmail.com

8.   Leek, secr. De Heer H.J. Niemeyer 

niefell@hetnet.nl

9.   Marum, secr. De heer K.M. Elema 

k.m.elema@home.nl

10. Zuidhorn, secr. De heer B. Bolt 

info@boltarchitecten.nl

11. Grootegast, De heer J. Tonckens 

tonckens@planet.nl

12. Haren, secr. De heer K. Havenga 

klaashavenga@gmail.com

13. Groningen(Stad), secr. De heer R. Kroneman 

r.krooneman@gmail.com

14. Oldambt, secr. De heer J. Ruibing 

j.ruibing@ziggo.nl

15. Hoogezand-Sappemeer, secr. De heer I. Klaveringa 

klawev@home.nl

16. Westerwolde (Stadskanaal, Bellingwedde en Vlagtwedde) secr. Mevrouw L. van der Beek

laubeek@hotmail.com

17. Veendam-Menterwolde-Pekela, secr. De heer H. Leffers 

leffersstienstra@netvisit.nl

18. Winsum, secr. De heer D. Huizinga 

douwehuizinga@home.nl

Nieuwsbrief




Deze VVD website maakt gebruik van cookies. Bekijk ons cookiebeleid